Rytíři nasadili Plekance a dobyli jestřábí hnízdo

Nikoli s Jaromírem Jágrem, nýbrž s Tomášem Plekancem se dnes na severu Moravy představili hokejoví rytíři. A představení to bylo vítězné. Jestřábi Prostějov - Rytíři Kladno 2:3 (0:1, 1:1, 1:1).

Mediální příslib, že by se Jaromír Jágr, který v těchto dnech prý léčí chřipku, mohl objevit na ledě Prostějova, alespoň na stadion jestřábů přilákal televizní kamery a fanoušci mohli ve zprávách výjimečně sledovat, kterak Plekanec v přesilové hře zařizuje pro Zikmunda první gól. Přestože Plekanec ve druhé třetině neproměnil trestné střílení, měl zásadní podíl na herní pohodě hostů. Druhý gól přidal Redlich, který do branky pohotově dorazil odražený puk, když ho krátce předtím do pásma zavezl. Třetí zásah zařídil Vampola. Ten šikovně počkal na najetého Strnada, od kterého puk okamžitě putoval k volnému Říhovi. Domácí dokázali dvakrát jen korigovat na rozdíl jediné branky, na konci zápasu zkoušeli vyrovnat v šesti hráčích v poli, ale rytíři ve své vůli dobýt na konci základní části soutěže druhé místo nepolevili. 

Rytíři ve středu hrají doma s Kadaní (18.00). 

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Mikliš, Havlík, Čáp, D. Kolář, Husa, P. Krejčí, Žovinec – Nouza, Divíšek, L. Luňák – Žálčík, Račuk, Starý – Dvořáček, Hanták, Pšenička – Prokeš, V. Meidl, Venkrbec. 

Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Nash, Zajíc, Říha, Kehar, Lakos, Hořava, Zelingr – Melka, Plekanec, Svedlund – Strnad, Vampola, Kubík – Zikmund, Machač, Hajný – Redlich, T. Kaut, Vildumetz.

-red-

pleky

Rytíře táhli za výhrou i veteráni


Počasí Kladno

Předpověď počasí