Volejbalisté si už v listopadu nezahrají

Volejbaloví Kladenští orli mají kvůli koronaviru s hraním mistrovských utkání utrum. Alespoň do konce listopadu určitě. Na programu mají až v prosinci zápas v Příbrami.

Šest hráčů v řadě v karanténě a odložené dva víkendy extraligy. To je bilance orlů v druhé polovině listopadu. Nejbližší zápas je tak čeká v úterý 1. prosince v Příbrami. Ovšem oba týmy nemají nic jistého. „Povinné testy absolvujeme v neděli večer a v pondělí kolem poledne budeme znát výsledky. Vzhledem k tomu, že celý náš tým již nákazu covidem-19 prodělal, tak spoléháme na jistou imunitu. Věřím, že se utkání uskuteční,“ uvedl pro Vaše Kladno Petr Klár, trenér příbramských Kocourů a bývalý asistent trenéra orlů Milana Fortuníka.
Ten své svěřence pošle na testy v pondělí a výsledky se dozví v den duelu. „S Příbramí jsme se na termínu zápasu dohodli poměrně rychle. Nezbývá nám, než zkusit odehrát co největší počet utkání. Pokud bychom ani příští týden kvůli většímu počtu hráčů nemohli nastoupit ani k víkendovým střetnutím, pak se může stát, že budeme hrát i čtyři zápasy týdně. Nemyslím si, že by svaz základní část ukončil a zahájil play off,“ uvedl kladenský kouč.

Jan Murárik

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí