Kladno hází už dnes! Největším tahákem je Bára Špotáková

Mítinku se také v atletických kuloárech říká „Malé mistrovství Česka“. Kladenská sportovní událost roku Kladno hází a Kladenské memoriály startuje dnes na Sletišti v 11 hodin.

Začíná se kladivem žen, po nich následuje stejná disciplína mužů a nepřetržitý časový harmonogram ukončí před ostrým startem s největší hvězdou mítinku Bárou Špotákovou disk mužů i žen a skok vysoký žen.
Česká olympijská legenda by měla v oštěpařském sektoru hodit první pokus krátce po 16. hodině. Každá ze závodnic má před sebou tři kvalifikační a případně tři finálové pokusy. Souběžně s oštěpařkami se představí sprinteři v závodu na 100 metrů, ve kterém se očekává dosažení hranice deseti vteřin. O čtvrt hodiny po mužích startují na stejné trati ženy.

V 16.50 hodin se zraky fanoušků, všichni mají vstup na mítink zdarma, upnou na čtvrtkaře. V běhu na 400 metrů totiž startuje reprezentant Kladna Matěj Krsek. Držme mu palce, aby pokořil hranici 46 vteřin.

V programu atletického podniku s nabitou startovní listinou jsou také hod oštěpem mužů, skok vysoký mužů i žen, vrh koulí mužů i žen, trojskok mužů, 200 metrů mužů i žen, 400 metrů žen, 800 metrů mužů i žen. Mítink zakončí startem v 18.30 hodin běh mužů na 1500 metrů. Ten slibuje skvělé časy a Kladno hází skvělý zážitek! Podrobný časový rozvrh mítinku najdete na stránkách  www.kladnohazi.cz.

Jan Murárik


Počasí Kladno

Předpověď počasí