MARPO: V Kladně uslyšíte průřez naší novou deskou a také mě bubnovat

Fanoušci zpěváků MARPA a LENNY budou mít v pátek v Kladně sváteční večer. Oba totiž zazpívají v zahradě kladenského zámku (19.30 hod.). Otakar Petřina (36) alias MARPO poskytl Vašemu Kladnu exkluzivní rozhovor.

Co se vám okamžitě vybaví, když se řekne Kladno?
Fenomenální sportovec Jaromír Jágr. Nikdy jsem se s ním osobně nepotkal a docela rád bych se s ním sešel a vyfotil. A v neposlední řadě na Kladno vzpomínám jako na místo, kde jsme s kapelou odehráli náš první venkovní festival. Bylo to super (usmívá se).

Co všechno od vás kladenské publikum v zahradě uslyší?
Kladenské publikum bude mít exkluzivitu. Uvidí mě totiž po dlouhé době za bicími (směje se). Lence totiž vypadl bubeník, takže za něj zaskočím. Uvidíte mě na obou koncertech. Za mě zahrajeme sedm singlů z nové desky.

Kromě zpívání a tvorby muziky se připravujete na dlouho očekávaný únorový souboj v bojové disciplíně MMA v kleci proti Karlosu Vémolovi, našemu slavnému zápasníku. V jakém stadiu je vaše příprava?
Před dvěma roky jsem začal nabírat na váze a do teď si na ni zvykám. Z jednaosmdesáti jsem přibral na třiadevadesát. Ovšem nejtvrdší příprava mi začne zhruba tři měsíce před zápasem. To znamená od konce listopadu. V současné době makám, spáruju. Sice trénuji denně, ale nejezdím deset dvanáct tréninků týdně. To ještě ne.

Jan Murárik
Foto: archiv MARPa

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí