Novinka! KLAPOD přináší podcasty s kladenskými osobnostmi

Každé pondělí město Kladno nabízí k poslechu rozhovory s osobnostmi, které na Kladně žijí, pracují, mají k největšímu středočeskému městu vztah a především, mají co říct. Hosty z kultury, sportu a dalších oblastí veřejného života zpovídá uznávaný rozhlasový moderátor a publicista Vladimír Kroc.

„Kladno je rodištěm, bydlištěm nebo působištěm řady významných a zajímavých osobností z nejrůznějších oborů. Seznam je to pestrý a posluchači se tak mohou těšit na velmi zajímavá povídání. Rádi bychom podcastem oslovili několik generací Kladeňáků, ale věřím, že si podcast poslechnou třeba i kdekoliv jinde a zase se tak tímto způsobem o něco zvýší povědomí o našem městě,“ vysvětluje tiskový mluvčí Statutárního města Kladna Vít Heral.
Hostem úvodního dílu je zpěvák, herec, textař a moderátor Raego. Provází ho silný životní příběh outsidera ze smíšené rodiny, který prošel šikanou, chudobou a bojem s vlastním vzhledem, aby se vypracoval na jednoho z nejúspěšnějších nezávislých zpěváků s obrovským dosahem na sociálních sítích a s více než 150 miliony přehrání na YouTube bez podpory hudebního vydavatelství. V úvodním díle podcastu Raego o svém příběhu otevřeně mluví, stejně jako o drsném showbyznysu i vztahu k rodnému Kladnu.
Pozvání do dalších dílů přijali například šéf kladenského divadla Jan Krafka a legenda bojových sportů Pavel Hakim Majer. Stálicí za mikrofonem bude Vladimír Kroc. „Jsem moc rád, že se nám podařilo získat ke spolupráci právě pana Kroce, kterého považuji za naprostou špičku ve svém oboru. A také on Kladno velmi dobře zná a má k němu specifický vztah, protože tu odsloužil vojnu,“ doplnil Vít Heral.
Kladenský podcast „KLAPOD“ už nyní můžete poslouchat na webu www.klapod.cz, ale i na YouTube kanálu města Kladna a na dalších podcastových platformách Spotify, Apple Podcasts či SoundCloud.

-red-
Foto: Město Kladno - Kg


Počasí Kladno

Předpověď počasí