Kladenští kanonýři mají v nové sezoně nejvyšší cíle

Na jaře sahali po vysněném postupu do superligy, který jim však utekl až v prodloužení posledního zápasu sezony. I proto do nadcházejícího ročníku 1. florbalové ligy nemohou jít kladenští Kanonýři s jinou ambicí než se konečně do nejvyšší soutěže prodrat.

„Máme ty nejvyšší cíle, tedy zkusit se poprat o postup výš. Kluci, kteří se v minulé sezoně oťukávali, jsou o rok starší, navíc získali zkušenosti z extrémně náročného ročníku a měli by to teď ukázat. K tomu jsme i vhodně posílili,“ říká kouč Kanonýrů Dušan Přívara.
Do Kladna se z nejlepší ligy světa, tedy švédské superligy, vrátil Matyáš Bachmaier. Ke kapitánovi Tomáši Chroustovi se nově připojil i jeho mladší bratr Tadeáš, který má v superlize odehráno 358 utkání. Pro Kladno jsem se rozhodl, protože se mi líbila cesta a cíl, který tady je. Oslovilo mě i myšlení vedení klubu a jsem s ním ztotožněný. Mezi mé osobní cíle patří zapadnout do dobře fungujícího mužstva a mezi ty týmové samozřejmě postup do superligy,“ říká útočník Tadeáš Chroust.
Ligovou sezonu zahájí Kladenští v neděli 3. září, kdy se od 17 hodin představí na hřišti Sokola Brno Gullivers. Domácí premiéra je čeká v sobotu 9. září (18.00 hod.). V Hale BIOS přivítají Panthers Otrokovice.

Zdroj: Kanonýři Kladno 


Počasí Kladno

Předpověď počasí