Dubí rozstřílelo Přítočno

V 7. kole okresního přeboru porazil SK Slovan Dubí tým SK Velké Přítočno 5:2 (2:1).

Začátek utkání zachytil domácí hráče v nedbalkách. Hosté byli aktivnější, během pěti minut mohli vstřelit minimálně dvě branky. Proti byl ale pozorný Tutka a domácí úvodních 15 minut přežili bez úhony. V 16. minutě zahrávali "dubáci" přímý volný kop a Větrovec se z 18 metrů nemýlil, když střelou o břevno zajistil vedení 1:0. V 19. minutě rychle rozehrál Vimr na rozběhnutého Naftu (Nachtigala), ale ten bohužel přeloboval i branku. O dvě minuty později si šanci zopakoval, ale jeho pokus byl opět nepřesný. Ve 24. minutě měli šanci i hosté, ale jejich útočník Naftu napodobil. Ve 28. minutě mohlo být srovnáno, ale ke štěstí Slovanu hostující hráč přehlavičkoval zcela odkrytou branku Tutky. Ve 31. minutě střílel Bednář těsně vedle. Poté po dobře rozehraném rohu hlavičkoval Nafta, ale opět mimo. Ve 36. minutě vybojoval aktivní Kníže míč, předal ho Větrovcovi a ten skvělou přihrávkou poslal Tonyho (Tuana) do brejku - 2:0. Ve 44. minutě však domácí nepokryli standardní situaci a hosté snížili kanonýrem Šilerem na 2:1.

Ve druhém poločase se hned z kraje podařil domácím rychlý protiútok, když míč putoval po ose Kníže, Tony a se zakončením si Větrovec poradil bravurně - 3:1. V 67. minutě se po rychlém rozehrání Tutky na Bednáře dostal k míči Kníže, krásnou přihrávkou vybídl Tonyho ke skórování a bylo to 4:1. Poté měl Nafta aktivní dvouminutovku, během níž nastřelil dvakrát břevno. Hosté ale zbraně nesložili a mezi 76. a 78. minutou mohli dvakrát skórovat, ale výtečný Tutka jejich velké šance zneškodnil. Trest přišel na druhé straně, když byl v pokutovém území faulován Nafta, postavil se k penaltě a neomylně ji proměnil - 5:1. Tři minuty před koncem se povedl hostům rychlý protiútok, na jehož konci nedal Šiler Tutkovi šanci a upravil na konečných 5:2.

Sestava Dubí: Tutka, Strachota, Vimr, Duda J., Stehlík, Větrovec, Blecha, Kníže, Bednář, Nachtigal, Tony

Střídání: 70. minuta Slezák

Připraveni: Bán, Fiala