Kladno pokračuje ve spanilé jízdě. Tentokrát to odnesl Meteor

Meteor Praha VIII vs. SK Kladno 1:3 (1:2). Po 27. kole je kladenský tým stále na čtvrtém místě tabulky s tříbodovým odstupem na třetí Českou Lípu.

Divizní Kladno drží šňůru utkání bez porážky, dnes na ni navléklo osmý duel. Venku je to třetí zápas v řadě za tři body a po čtyřech utkáních SK poprvé inkasoval!
Kladno narazilo na těžkého soupeře a také na kus pořádného štěstí, když se domácím podařilo skórovat pouze jednou.
Zato hosté si po dvou slabších kolech opět s chutí zastříleli. Zvláště mladíček Pospíšil zaslouží pochvalu za zápis mezi střelce. Příští sobotu hostí SK soupeře z Loun (10.15 hod.).

Góly SK: 2. Balšánek, 45. Pospíšil, 53. Jeslínek.
Sestava SK: Cimrman – Borák, Kolářský, Rendla, Ježdík, Balšánek, Holub, Dostál, Procházka, Jeslínek, Šíma (střídal v prvním poločase Pospíšil za Holuba, v druhé půli Šnobl a Javorek za Procházku a Jeslínka, Říha a Čížek za Šímu a Dostála).