Domažlice předvedly v Hostouni druhou ligu

Sokol Hostouň vs. Jiskra Domažlice 1:2 (1:0). Sokolové si i přes prohru zachovali pro příští sezonu příslušnost v ČFL.

Do Hostouně dnes přijel velmi silný soupeř. V tabulce sice dělilo mužstva (Jiskra byla čtvrtá) šest míst, ale výkonnostně, zvláště ve druhém poločase, patřila Jiskra chvílemi do druhé ligy. V úvodní půli domácí hosty zaskočili rychlým gólem i aktivní hrou. Ovšem ze šatny se jim po přestávce vrátil na hřiště úplně jiný protivník. Domažlice byly lepší, silnější, fotbalovější.
Sokoly nyní čeká náročný týden. Ve středu jedou do Sokolova a o víkendu do Příbrami. Sezonu zakončí další sobotu domácím duelem s Benešovem (14.00 hod.).
Sestava Sokola: Pančev – Zahranychnyy, Charvát, Novák, Januška, Štětka, Freisinger, Miker, Fotr, Contreras, Dočekal (Tetour, Kosík, Lička, Kubáň, Hájek, Barbara, Hucek).
Branka Sokola: 5. Dočekal.
Diváků: 250.

sokoviko
Domažlice zavelely k obratu krásnou dalekonosnou střelou po břevno...

sokvrba
Adam Vrba (v modrém dresu Jiskry) prošel kladenským SK a na podzim dal Hostouni gól za rezervu Plzně