Hostouň přes výborný výkon veze z Plzně nulu

Viktoria Plzeň B vs. Sokol Hostouň 4:2 (1:2). Sokolové jsou v neúplné tabulce ČFL jedenáctí.

Zlom utkání na půdě rezervy mistra ligy nastal v poslední vteřině prvního poločasu. Hosté v ní neodvrátili míč ze standardní situace a do šaten šli se svěšenými hlavami. Dobře totiž věděli, že mohli v tuto dobu vést o čtyři branky a poločas skončit s vědomím, že si domácí s nimi neví rady.
Po návratu na hřiště pokračoval zmar sokolů zhruba do šedesáté minuty. V hororové desetiminutovce inkasovali třikrát a bylo po zápase. Marně se poté mohli utěšovat z návratu k parádnímu fotbalu. Odměnou jim bylo jen nastřelené břevno. Důležité jsou však i body a ty sokolové z Plzně nevezou…
Příští neděli hostí v jedenáctém kole Domažlice (15.30 hod.).

Góly Sokola: 18. Neruda, 35. Vlasák.
Soupiska Sokola: Pančev – Zahranychnyy, Kosík, Krunert, Charvát, Habovda, Januška, Vlasák, Štětka,Hucek, Neruda (Tetour, Bízek, Miker. D. Novák, F. Novák, Contreras, Shkyria).