Hostouň inkasovala trojku

Sokol Hostouň vs. Povltavská FA 0:3 (0:0). Hostouň si v tabulce skupiny A soutěže ČFL drží třetí místo.

Domácí tým sehrál dva zcela rozdílné poločasy. V tom prvním měli sokolové na hlavě i kopačkách tři vyložené gólové šnace. Neproměnili žádnou a na kdyby se nehraje. Po změně stran převzal režii utkání soupeř a ukázal, jak se mají šance proměnit. Od čtvrtého gólu zachránilo Hostouň břevno.
„První poločas rozhodl. Jsme samozřejmě zklamaní, co jiného na to říct,“ uvedl po duelu Dominik Rodinger, kouč Sokola. V příštím kole hrají sokolové v sobotu na hřišti Robstavu.
Sestava Sokola: Pančev - Bízek, Křenek (70. Kokeš), Charvát (70. Čížek), Januška (65. Paulizzi), Klimenda (65. Mládek), Fotr, Etemike (65. Venancio), Siqueira, Hucek, Egbe.

ahosthlava
Domácí nechali útočníka Povltavské hlavičkovat ve vápně (mimo záběr) a bylo to 0:1...