Kladno je pod Haškem neporazitelné?

Admira Praha B vs. SK Kladno 0:1 (0:1). Kladno si upevnilo druhou příčku v divizní tabulce skupiny B.

Tři šance na gól, čtvrtá proměněná Rendlou a ke konci přežívání náporu domácích. To byl obrázek obsahu utkání z pohledu hostů. Kladno pod vedením trenéra Zdeňka Haška neprohrálo ani čtvrtý jarní zápas a náskok Chomutova v čele tabulky stáhlo na rozdíl devíti bodů. Už v pátek ve stejné skupině vyhrálo Slaný na hřišti Meteoru 1:0 a je třetí, Hřebeč prohrála v Březové 2:3 a v tabulce jí patří desáté místo. „Na míči jsme byli jasně dominantní, mapa zápasu byla z naší strany dobrá, ale chyběl tomu druhý gól. Posledních deset minut jsme odehráli zkušeně. Bylo by smutné dostat vyrovnávací branku v devadesáté minutě,“ řekl po duelu kladenský kouč.
V příštím kole SK hostí Louny (sobota, 10.15 hod.).
Základní sestava SK: Smrkovský - Hrubeš, Rendla, Kolářský, Holub, Houha, Dejčmar, Eichler, Šnobl, Pospíšil, Šíma.