Kladno je nachystané na svátek hokeje. Rytíři změří síly se Spartou

Tohle je odjakživa speciální zápas. Říká se tomu derby, i když Rytíři nejsou z Prahy a Sparta z Kladenska. Kladno ji dnes hostí od 16 hodin.

Minulý rok podlehli rytíři doma Spartě 2:5 a 3:4 (góly vsítili Indrák, Cibulskis, Dotchin a dvakrát Plekanec). Sparťané ve třech dosud odehraných kolech neprohráli, ale zároveň jenom jedinkrát zvítězili za tři body, když porazili České Budějovice 5:2. V Třinci a doma s Pardubicemi v základní hrací době remizovali. Pokaždé vsítili minimálně dvě branky a jen s Pardubicemi inkasovali tři góly.  
Tip pro sázkaře: Tým Jaromíra Jágra přivezl v pátek první body z Vítkovic a v sestavě se objevil útočník Frolík. Kladenští brankáři mají formu, takže Sparta by více než pět branek vsítit dnes nemusela. Sama má kvalitní defenzivu, a tak z toho vyplývá opět možnost vsadit přesný výsledek, který v součtu dá sedm branek. Výhra pražského celku 5:2 je u sázkových kanceláří v kurzu 15,8:1, vítěztsví hostů v poměru 4:3 je v kurzu 22,3:1 a sparťanský triumf 6:1 dostal kurz 33:1. Příjemné překvapení pro fanoušky Rytířů v podobě remízy má vypsaný kurz 5:1, což je víc, než výhra Kladna. Tu cenní kanceláře kurzem 4,5:1... Doporučujeme vsadit na gól v podání Tomáše Plekance v kurzu 3,8:1.

Jan Murárik
Foto: Rytíři Kladno


Počasí Kladno

Předpověď počasí