Volejbalové naděje orlů slavily turnajové úspěchy

Že se Milanu Fortuníkovi v jeho "orlím hnízdě" klubou šikovní hráči, to se ví již dávno. V minulých dnech svůj talent potvrdily dvě věkové kategorie orlů ziskem medailových míst.

Starší žáci Kladenských orlů vyhráli první kolo mistrovství republiky na domácí půdě. Za sebou nechali konkurenci v podobě družstev Olomouce, Brna, Jirkova, Liberce a Odoleny Vody. Přímo o mistrovský titul si zahrají o víkendu 11. - 12. května v Hradci Králové. "Soupeře jsme předčili prakticky ve všech herních činnostech. Kluci bojovali jako jeden tým. Je vidět, že příprava vedená trenéry Markem, Krtilem a Stružkou nese ovoce. V Hradci by se měli mezi šestnácti účastníky umístit v první osmičce. Děkuji dospělému doprovodu hráčů, který je skvěle povzbuzoval," míní trenér a kustod orlů Vladimír Bednář, jenž turnaj spolu se svými kolegy skvěle zorganizoval.

Mladší žáci orlů brali v Příbrami stříbro v krajském poháru šestek. V turnaji postupně zdolali Prosek i Odolenu Vodu a podlehli Příbrami 0:2. "Velká pochvala patří všem hráčům, poděkování rodičům za jejich podporu během celé sezóny i všem, kdo nám fandí a pomáhají nám," uvedla na závěr sezony trenérka Kateřina Svobodová.

-red-

medaistribr

Stříbrní mladší orli

medavladimir

Vladimír Bednář (na snímku) pro družstva objednal u hostinského Reného Švestky kvalitní stravování


Počasí Kladno

Předpověď počasí