Kladenské „Kočky“ přehrály Tuchlovice a jsou jasně první

Krajský přebor ve volejbalu žen měl na programu dvojitý souboj neporažených celků kladenských „Koček“ a družstva Tuchlovic. Kladno zvítězilo dvakrát 3:0.

Boj o vedení v tabulce vyšel lépe kladenským ženám. Ty se až na mírné zaváhání ve třetím setu druhého zápasu nenechaly soupeřkami fatálně zaskočit.
„V tom setu jsem holkám řekl, že se těším na oslavu vítězství a urazil jsem volejbalového boha. Museli jsme dotahovat až sedmibodový náskok soupeřek,“ usmíval se po boji trenér Petr Klár. Ten v současné době může počítat se 26 volejbalistkami. V soutěži je odehrána polovina sezony. Kladenské „Kočky“ můžete na vlastní oči opět spatřit 20. listopadu, kdy doma hostí Komárov.
Základní sestava Kladna: Davidová, Kroupová, Pavlovová, Raichová, Sklenářová, Skolilová, Volfová, Vrábelová, Čermáková.