Zlato se Kladnu vzdálilo nejméně na rok

Jihostroj České Budějovice vs. Kladenští orli 3:0 (25:22, 26:24, 25:20). Kladno se tímto utkáním zastavilo před branami finále.

První set byl dvou či třech chybách. Oba týmy hrály opatrný volejbal. V druhé sadě si hosté vytvořili dvoubodový náskok, ale domácí v posledních bodech sebrali vedení na svou stranu. Kladno v té době nedokázalo složit slibně rozehrané útoky. Zmar pokračoval i ve třetím setu. Orlům nešel servis, blok a útoky domácí tým dokázal blokovat...
„Náš největším problém v tomto zápase byly České Budějovice... Pokud proti nim nabízené šance nevyužijete, nemáte šanci je porazit. Teď jdeme za bronzem,“ konstatoval kouč Kladna.

Sestava orlů: Platačs, Zajíček, Goncalves, Neves, Seppänen, Graham, libero Fernandez (Kyjanica, Vallerreal, Gottesman, Iammura, Čeketa, Šálek).