
Zápas Kladna s Karlovarskem, to byla reklama na volejbal. Bylo vidět, že hraje první s druhým. Nedá se říct nic jiného, než chválit kladenské hráče.
První set ukázal, že proti silným mužstvům dokážeme podat koncentrovaný bezchybný výkon. Bohužel, nebyli jsme schopni v tom pokračovat celý zápas. Z jednotlivců je třeba pochválit Hýského a Křesťana. Zvláště Hýský hrál výborně celé utkání, ostatní měli výkyvy. Vyzkoušeli jsme si, jak to asi může vypadat v semifinále play off. Všichni brali zápas hodně vážně. Samozřejmě musíme nějaké věci zlepšit, zapracovat na nich.
Ve čtvrtek hostíme Ostravu a před námi je opět jeden ze zápasů za tři body. Ostatně jako první tým tabulky takového soupeře porazit musíme. To je povinnost, pokud chceme uhájit první místo po základní části.
Jindřich Neumann, manažer týmu Kladno volejbal cz
- Extraliga říká: Volejbalové Kladno je zpestřením soutěže< Předchozí
- Blok(g) Jindry Neumanna. Začaly nám fungovat minisouhryDalší >