Blok(g) Jindry Neumanna. Začaly nám fungovat minisouhry

I když jsme první, pořád máme co zlepšovat. Výsledek 3:0 z Příbrami vypadá, jako bychom se vůbec volejbalem netrápili, ale opak je pravdou. Bylo to velmi těžké utkání.

Stačilo zaváhat a bylo z toho pro nás drama. Ale kluci všechny nastupující dramata zvládli odvrátit. Dobře hrál Daan van Haarlem. S blížícím se koncem základní části je vidět, že hráči hrají koncentrovaně, nic neponechávají náhodě. Ale taky je pravda, že na konci soutěže se hraje líp. Kluci cítí, že je z prvního místa Karlovarsko už asi opravdu nesesadí. I vzhledem k síle soupeřů, kteří nás do začátku play off ještě čekají, můžeme podle mého názoru dohrávat v klidu a soustředit se na Český pohár, který hrajeme koncem února. Máme ovšem rovněž rezervy, které musíme do play off vyladit. Víc si hráči musejí hlídat dodržování domluvené taktiky a vytříbit bloky po lajnách, či docházení do dvojbloků stran Trojana.
Líbí se mi, že v mužstvu fungují dobře minisouhry. Například van Haarlema s Křesťanem, libero Sparidans si řídí obranu líp než třeba před dvěma měsíci. Hietanen s Hýským si už lépe hlídají svá postavení. Ale v celku se nemáme momentálně v extralize koho bát.

Jindřich Neumann, manažer týmu


Počasí Kladno

Předpověď počasí