Týden vědmy Johany. Váhy, v rodinném kruhu vám bude dobře!

Hvězdy a karty prý nelžou... Podívali jsme se proto společně s vědmou Johanou na to, co nás čeká příští týden.

Beran 21. 3. – 20. 4.
Vašim jediným problémem bude v následujících sedmi dnech neschopnost přizpůsobit se ostatním. Když se zaseknete, nehne s vámi ani buldozer, naopak jako těžkotonážní vůz dokážete drtit ostatní znamení. Na to si dejte pozor, protože se najde několik jedinců, kteří si vaše chování zapíší do paměti, a všechno vám vrátí i s úroky v ten nejméně vhodný okamžik. Pamatujte, nastává zvýšené riziko nehod a úrazů, vzdejte se adrenalinové rychlé jízdy autem či na motorce! Také pozor na přeceňování svých sil, třeba vlivem přepracování. 
Čísla do loterie: 4, 12, 20, 21, 34, 41

Býk 21. 4. – 20. 5.
Přestože pomalu končící jaro svádí k uvolněnosti, některé neplánované a nepředložené skutky by vám mohly pořádně zamotat hlavu. Týká se to především sklonů k dobrodružství a záletům. Tyto tendence raději potlačte, zaměřte se na partnera a věnujte se jemu. Hezký výlet či společná dovolená vás utvrdí v tom, že jste svou energii zaměřil/a správným směrem. Také nešetřete svoji peněženku a udělejte radost sobě i svým blízkým. Tato doba přeje i případným investicím do nemovitostí a nákupům. Klidně si splňte nějaké dávné přání, je pro to příznivý čas. 
Čísla do loterie: 3, 7, 9, 11, 30, 37

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Příležitostí k navázání vztahů máte hodně, ale zároveň zjistíte, že většina z nich za moc nestojí. Z fůry ctitelů, kteří se kolem vás budou ometat, si musíte vybrat jednoho, který vás nejen zahrne láskou, ale bude vám i oporou. Nesnažte se však nic popohánět násilím. Nepřepínejte se tolik, mohlo by to mít za následek únavový syndrom nebo úraz. Potřebujete odpočívat, možná objevíte kouzlo zahradničení. Prsty voňavé přírodou, zmožené prací na zahradě, složíte večer pod hlavu s kýženou radostí, zatímco puchýře na palci a malíčku od neustálého mačkání kláves „mezerník“ a „Enter“ vás mohou pálit ještě v noci. Jinak pozor na cestách a stále také na náhlé změny nálad, hrozí rovněž možnosti menších úrazů nebo lékařských zákroků. 
Čísla do loterie: 5, 7, 18, 21, 37, 45

Rak 22. 6. – 22. 7.
Nejen myšlenky, ale i rozhovory budete v první polovině týdne stáčet k penězům. Zbytečně se nestresujte, svolejte rodinu a ujasněte si, co je skutečně nutné nakupovat a co počká. Díky tomuto přístupu zjistíte, že mnohé výdajové položky můžete vyškrtnout jako naprosto zbytečný luxus. Čtvrtek až sobota - pokud máte jet na nějakou cestu, neváhejte a jeďte. Poznáte nové lidi, zajímavá místa a přijdete na jiné myšlenky. Změna vám jen prospěje, protože možná už sami cítíte, že byste odpočinek potřebovali. Navíc si odpočinete i psychicky a vyhnete se případným konfliktům v rodině. Pod pokličkou totiž bublá možný důvod ke sváru. Pamatujte si také, že v této době nic nevyřešíte, budete-li trvat na svých postojích a názorech. Neděli věnujte návštěvě rodičů nebo jiných příbuzných. Opatrnost se doporučuje při práci s veškerou elektrotechnikou.
Čísla do loterie: 6, 15, 18, 32, 40, 43

Lev 23. 7. – 23. 8.
V pondělí a úterý se mohou objevit problematické situace, kdy váš protějšek nebude nijak nadšeně sdílet vaše zaujetí. Představuje si jiný způsob trávení volného času a může se chovat poněkud umíněně. Budete s ním muset mít trpělivost, nebo si raději vyrazte s přáteli. Od středy se ale karty obracejí a vy budete mít optimismu tolik, že byste ho mohl/a prodávat. Navíc nad vámi bude držet ruku Štěstěna, takže koupit si los je pro vás přímo povinností. Udělat byste si měl/a i větší zásobu v ledničce, protože během víkendu se u vás budou střídat návštěvy jako na běžícím pásu. Je dokonce možné, že se u vás sejde celá širší rodina, nevyjímaje dříve narozené prarodiče. 
Čísla do loterie: 4, 8, 11, 25, 37, 39

Panna 24. 8. – 23. 9.
Počátek června vám může pěkně „zatopit“ ve vztazích a nemusí se jednat pouze o vztahy intimní. Ať už se to projeví jakkoliv, věnujte tomu pozornost, protože se patrně vynoří nějaké důležité téma, které ten konkrétní vztah ovlivní. Může se ale také něco začít dít okolo smluv a dohod. Finanční záležitosti se posunou vpřed. V pátek nenoste při sobě větší množství peněz a raději pozor na to, co budete podepisovat. Zdraví je tak trochu vachrlaté. Opatrujte si oblast břicha. S tím souvisí močový měchýř, střeva a pohlavní orgány
Čísla do loterie: 7, 10, 24, 28, 44, 47

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Především v první polovině týdne můžete být konfrontováni se záležitostí, která negativně zapůsobí na vaše emoce. Naopak osvěžení a příjemné prožitky vám přináší vaše děti nebo už vnoučata. Buďte proto co nejvíce v rodinném kruhu, tam je vám dobře. Od středy se do ničeho nenuďte. Nebudete se cítit dobře v příliš hlučném prostředí, tak dopřejte své psychice klid, relaxujte s knížkou v ruce. Pokud chcete udělat svému tělu dobře, měl/a byste se začít více pohybovat. A který pohyb je pro člověka nejpřirozenější? Je to chůze! Pokud můžete, vynechejte tedy všechny dopravní prostředky tam, kde je to skutečně možné. Pokud žijete nebo pracujete ve vyšších patrech budovy, sabotujte výtah a děkujte za to, že můžete trénovat vaše chodidla. Vážně, nemusíte utrácet peníze za posilovnu nebo lekce tenisu. Obyčejný pohyb, který spojuje denní aktivity, toho dokáže vykonat pro vaše zdraví více. 
Čísla do loterie: 4, 7, 26, 29, 41, 44

Štír 24. 10. – 22. 11.
Ačkoliv jste znamení, které převážnou část roku jedná rozumně, v příštím týdnu snadno podlehnete žárlivosti, a když se včas nevzpamatujete, své drahé polovičce uděláte ze života peklo na zemi. Na druhou stranu dostanou zelenou ti, kteří mají za sebou partnerský rozchod. Dostanete totiž příležitost vztah znovuobnovit, a to nebude vůbec špatné rozhodnutí, protože oba budete poučeni z minulosti a v budoucnosti nebudete opakovat stejné chyby. V pracovní sféře budete mít co slavit. Buď se objeví vynikající příležitost, nebo budete pozváni na super párty a ještě uděláte dobrý obchod. Počítejte s velice příjemným, pracovním ovzduším. 
Čísla do loterie: 15, 17, 24, 26, 32, 39

Střelec 23. 11. – 21. 12.
Možné potíže, které se nyní odehrávají, již brzy odezní. Možná si jen vše připouštíte mnohem více než ostatní a než je vůbec nutné. Pokuste se na to podívat z jiného úhlu pohledu a budete třeba překvapeni. Minulost může ovlivnit přítomnost, proto zabraňte, aby zasahovala do budoucnosti. Myslete více na sebe. Ve čtvrtek potkáte starého známého, se kterým máte mnoho společného. Váš společný rozhovor nebude mít konce a vy si setkání opravdu užijete. Víkend věnujte cestování, poznávání a odpočinku. Jen si dávejte pozor na alergie, ty vás mohou na cestách potrápit.
Čísla do loterie: 2, 20, 21, 24, 33, 49

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Vsaďte na pracovitost a vytrvalost - jen tak máte šanci v tomto období dosáhnout výsledků, po kterých toužíte. Nezapomeňte se též věnovat odčinění chyb, jichž jste se již dříve dopustil/a. Čekají to od vás zejména vaši blízcí či přátelé. Pomůže to i vám samotným, protože vašemu svědomí se také uleví. Můžete se potom znovu s klidnou hlavou ocitnout na začátku nové životní etapy. Budoucnost vám přinese mnoho dobrého a zajímavého, tak vytrvejte... 
Čísla do loterie: 2, 15, 18, 29, 37, 40

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Je viditelné, že vás tlak v práci vyčerpává. Ještě že máte v zádech ochranitelský Mars, dopink jeho energie je k nezaplacení! Své hnízdečko se snažíte vylepšit na maximum. O víkendu vytvořte nějaký zábavný program pro své děti, kam můžete vyrazit.  Pokud vás trápí nějaké to kilo navíc, nezoufejte a místo hladovění jezte malé porce a zkuste naslouchat tělu. Řekne vám, nač má chuť a co mu nejvíc vyhovuje. Budete překvapen/a, jak málo stačí k zasycení. Dopřejte si raději kvalitní potraviny od farmářů, než kvanta různých pochutin, které tělo nezasytí, ale jen obalamutí chuťové buňky. 
Čísla do loterie: 3, 11, 25, 32, 45, 48

Ryby 20. 2. – 20. 3.
Váš život je naplněn zbytečnostmi, které vám brání v dalším vývoji. Nejedná se pouze o předměty denní potřeby, ale i o neužitečné myšlenky, jež zbytečně zatěžují vaši duši. Nezůstávejte v zajetí svých předsudků, začněte s generálním úklidem a zbavte se všeho, co vás brzdí v duchovním rozletu. Naučte se hospodařit se svým energickým potenciálem takovým způsobem, abyste s ním neplýtval/a na řešení malicherností. Dobu, kdy se nic podstatného neděje, můžete využít k dokončení nejrůznějších restů. Připravte se na to, že největší červnovou zkouškou bude oblast rodinných záležitostí. Navíc se toto téma bude během dní stupňovat. Naštěstí jsou naše životy pestré, a proto se můžete odreagovat i u něčeho jiného. Pokuste se najít tu správnou míru mezi prací, zábavou a odpočinkem. 
Čísla do loterie: 1, 23, 36, 39, 44, 47


Počasí Kladno

Předpověď počasí