Týden vědmy Johany. Štíři, bude se vám dařit ve vztazích!

Hvězdy a karty prý nelžou... Podívali jsme se proto společně s vědmou Johanou na to, co nás čeká příští týden.

Beran 21. 3. – 20. 4.
Hluboko je v Beranovi zakořeněn bojový duch jeho předků. Život bez konkurence a soutěží, v nichž se může osvědčit, je pro něj nesmyslnou existencí. Přímočarost, přímost a otevřený boj muže proti muži bez triků a léček, při němž má každý stejnou šanci, to je základní idea tohoto znamení. Lepší vítězí. Málokdy potkáme Berana, který by se vzdával. Jakmile si zkrátka Beran něco zamane, udělá pro to maximum. Přesně tato vlastnost se prokáže hned v prvních dnech příštího týdne. Budete jak Soptík kombinovaný s tankem. Trefně se k vám hodí staré přísloví: „Nůž a slovo ber za správný konec“. Dobře si ho zapamatujte! 
Uprostřed týdne se uklidníte, ale to jenom díky tomu, že vás začne trápit menší zdravotní problém, nebo na vás nadřízení přehodí tolik pracovních povinností, že na zábavu nebudete mít čas ani energii. Ve dnech okolo pátku se raději vyhněte přátelům, mohli by vás zatáhnout po pořádného průšvihu, víkend věnujte rodině. 
Čísla do loterie: 1, 14, 22, 33, 36, 44

Býk 21. 4. – 20. 5.
Typický Býk se pohybuje úsporně a moc toho nenamluví. Je silný a pevný a nic nenaruší jeho klid. Můžete ho polít vodou nebo mu u nohou zapálit oheň. Můžete mu bušit pěstmi do hrudi, hypnoticky na něj zírat nebo ječet z plných plic. S Býkem to ani nehne. Jak se jednou k něčemu rozhodne, klidně si založí ruce a zapře se do země. Vystrčí svou výraznou bradu, roztáhne chřípí, přitáhne uši a to vám bude stačit. Budete-li ho k něčemu nutit, zatvrdí se. Přeženete-li to, připravte se na zuřivý výpad. Celé měsíce i roky může projevovat dokonalý klid a rovnováhu, vdechovat vůni květin a ignorovat nervózní rej kolem sebe. Býkova povaha je zřídka impulsivní, ale jakmile se rozzuří, zničí všechno, co mu přijde do cesty. Zničí není správné slovo. Spíš zdemoluje. Může chvíli trvat, než se usadí prach a zase nastane klid. Někteří Býci se ale natolik ovládají, že ztratí kontrolu jen jednou či dvakrát v životě. Dokonce i ti prchliví nevybuchnou víc než jednou nebo dvakrát za rok, a i to je hodně. Oddanost rodině a přátelům často přesahuje veškeré chápání.
Prioritou příštího týdne bude pro vás pracoviště a pracovní prostředí plné přátelské pohody. Je to i vaše zásluha, cítíte se jistí a plní schopností, proto kolem sebe šíříte pozitivní vibrace. Vaše okolí vám vše stonásobně vrátí a bude se vám pracovat skvěle.
O víkendu můžete vyzkoušet třeba zápas v badmintonu nebo stolním tenise. Těm, co hledají komornější atmosféru, lze doporučit francouzský petanque s lahví vína, případně minigolf v podvečerním stínu listnatých stromů. Fantazii se meze nekladou. Prostě si to jen užívejte.
Čísla do loterie: 2, 6, 15, 17, 34, 42

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Skoro každý Blíženec ovládá víc než jeden jazyk a nejoblíbenějším je francouzština. Tito lidé prostě excelují se slovy, tak či onak. Dokážou prodat kostky ledu Eskymákovi nebo sny pesimistovi. Jestli se vám podaří je přistihnout při nějakém úskoku, změní téma tak rychle a nasměrují konverzaci jinam tak obratně, že místo nich skončíte na lopatkách vy. Využijte proto své kladné předpoklady, protože příští týden je vám velmi přáno při veškerých jednáních, písemnostech a dlouhých cestách. Máte dostatek sil na práci i na zábavu, takže se nevyhýbáte koníčkům ani společenským sedánkům. Rovněž lze očekávat šťastné a romantické seznámení. Spřízněnou duši najdou hned počátkem týdne ti, kteří žijí osaměle, zadaní mají příležitost nejen plánovat, ale i počít dalšího potomka!
Čísla do loterie: 3, 8, 12, 18, 23, 31

Rak 22. 6. – 22. 7.
Rak je optimista i pesimista zároveň. Dejte si pozor, abyste nezranili jeho křehké srdce. Pak se utápí v depresích nebo se odcizí. Než plýtvat omluvami a snahou ho rozveselit, je lepší počkat, až se s tím sám vypořádá ve své ulitě, do níž v té chvíli stejně nikoho nepustí. Potřebuje se ukrýt a být sám – jako skutečný rak. Na lekce, které dostane od života, nezapomíná. Díky hvězdám můžete být tento týden poněkud neklidní. Projeví se to přehnanou aktivitou, a tak můžete být občas i zoufalí z toho, co všechno jste si na sebe naložili. Vlídná Venuše se naštěstí snaží situaci odlehčovat a příjemně působí na dopad vašeho konání. V polovině týdne se do popředí dostává i Luna, která se stává určitým startérem událostí. Můžete objevit zdroj zisku, který byl dosud skryt. Peníze se vám mohou vracet, ale zbytečně neutrácejte. Také trochu odpočívejte, masáž by vám udělala dobře, pozitivní efekty přinese také plavání či nordic walking. 
Čísla do loterie: 27, 29, 31, 37, 42, 45

Lev 23. 7. – 23. 8.
Zrozenci ve znamení Lva mají zdravé sebevědomí a přirozenou autoritu. Jsou velmi laskaví, přátelští, otevření a přímí. Díky tomu jsou u ostatních oblíbení. V přítomnosti Lva se lidé cítí příjemně a celkem přirozeně se jim podřizují. Lev se nestydí přiznat, že má rád materiální bohatství. Stejně rád má i nemateriální odměnu, jako je pochvala a uznání. Stinnou stránkou Lví povahy je přílišná pohodlnost. Příští týden si s tím ale nemusíte dělat hlavu. Vaše rodinné zázemí je poklidné a vy se cítíte dobře. Celý týden budete mít skvělou náladu. To se podepíše na vašem osobním, ale i pracovním životě. Ne nadarmo se říká, že s úsměvem jde všechno líp. Bude se vám dařit úplně vše a úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat.
Čísla do loterie: 5, 7, 9, 10, 16, 21

Panna 24. 8. – 23. 9.
V první polovině týdne může dojít k odstartování důležitých profesních záležitostí. Nenechte si ujít tuto příležitost, ve druhé polovině týdne vaše vitalita a elán totiž poleví a věci se vám budou zdát obtížnější. Proto si vytvořte potřebný náskok.
Panny si vše umí dobře zorganizovat. Jejich stinnou stránkou je ale sklon k egoismu. Když jde o jejich osobu, jsou dokonce schopny zapomenout na své morální zásady. Protože jsou Panny trpělivé a mají smysl pro detail, své schopnosti dobře uplatní jako spisovatelé, redaktoři, právníci, návrháři, nebo jemní mechanici. Panna má ale komplikovanou povahu, partnerské soužití s ní není jednoduché. Ti z vás, kteří nedávno navázali známost, mohou mít zejména ve středu pocit, že jim doma řádí „kulový blesk“. Vaše drahá polovička totiž může během pár vteřin velmi bolestně zpřetrhat citovou vazbu a zmizí někam do neznáma. V některých případech to ale možná bude lepší. Dělat si zbytečné iluze není váš styl. 
Čísla do loterie: 1, 11, 19, 29, 30, 33

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Člověk narozený ve znamení Vah se snaží uvažovat několik tahů dopředu. Jsou to dobří právníci a analytici, kteří potřebují dostatečný čas pro strategická rozhodnutí. Jakmile na ně někdo začne tlačit, aby se svým rozhodováním spěchali, znervózní. Váhy chtějí být uvážlivé (věří, že se to vždy vyplatí) a zbrklost nebo impulzivnost kolegů nebo ještě hůře nadřízených je dohání přímo k šílenství. Představte si takového člověka ve stresu na burze, jak pod tlakem všech těch neustále se měnících grafů musí rychle rozhodnout, jestli je lepší akcie koupit, nebo prodat. Naštěstí pro Váhy existují i dlouhodobější nástroje investování, které plně vyhovují jejich spíše konzervativní povaze. 
Vzhledem ke své nerozhodnosti se první dny v příštím týdnu ve vztazích s blízkými raději držte zpět. Pokud se dostanete do krize, dejte se raději na ústup. Později sami uvidíte, že to bylo nejmoudřejší řešení. Pokud se vám zdá, že stojíte na místě, je to tím, že někde děláte chybu. Abyste zjistil/a kde, bude potřeba, abyste „nahlédli sami do sebe“. Jen tak získáte pravdivou odpověď. Obklopte se lidmi, kteří rozumí své práci i vám. Budete se s nimi pak moci případně poradit v situacích, kdy si nebudete vědět rady. 
Druhá poloviny týdne bude klidnější. Začnete se scházet se sousedy, s příbuznými, budete chodit na výlety, do přírody, a pokud jste nezadaní, procházka v přírodě může být počátkem stabilního, harmonického vztahu. 
Čísla do loterie: 7, 15, 22, 31, 39, 46

Štír 24. 10. – 22. 11.
Ač se to na první pohled nezdá, Štíři jsou velmi emocionální lidé a berou vše neuvěřitelně vážně. Vnější vyrovnaností maskují vulkán, který je schován v jejich nitru. Většinou mají dobré sebeovládání, ale vyvést Štíra z míry je samozřejmě možné. Pokud se tak stane, bude se ohánět jedovatým ocasem a je dobré se mu klidit z cesty. 
Nejvíce se příští týden bude dařit vám, kteří spolupracujete se zahraniční firmou. Jste hlava otevřená a vaše myšlenky prostě přesahují hranice. Nebraňte se ani nové spolupráci, podaří se vám skvěle formulovat myšlenky a adaptovat je na nové podmínky. Velmi dobře se vám bude dařit také ve vztazích. Pokud jste řešili partnerské neshody, uvidíte, že krize bude zažehnána. S drahou polovičkou budete ve velké harmonii. Nezadaní Štíři svým šarmem okouzlí každého.
Čísla do loterie: 1, 11, 12, 16, 18, 24

Střelec 23. 11. – 21. 12.
„Co na srdci, to na jazyku“ – to je nejpříznačnější shrnutí Střelcovy povahy. Je to bodrý člověk, který ve společnosti budí respekt i rozpaky současně. Není vůbec zlomyslný, ale jeho prostořekost a upřímnost už dokázala odzbrojit mnoho jeho přátel. Když bude kolem sebe střílet šípy, bude se přitom usmívat, zatímco vás smích brzy přejde. Jsou to většinou sebejistí lidé, kteří opovrhují konvencemi. Odmítají se smířit s vážností života. Jsou smělí a vyhledávají dobrodružství nebo dokonce přímo nebezpečí, protože jejich živlem je oheň. 
Hvězdy budou příští týden ještě více podněcovat vaši přirozenou touhu po svobodě a nezávislosti. Není to jednoduché, protože tím víc si uvědomujete, jak moc vás svazují někteří lidé nebo povinnosti. A protože nevíte, kam dřív skočit, svazuje vás téměř vše. Budete mít poměrně slušné příjmy, ale také hodně výdajů. Pozor na investice, hlídejte si majetek, který s někým vlastníte a nikomu nepůjčujte peníze. Také pozor, rádi hazardujete, nenechte se svést k unáhleným sázkám a všemu, co nabízí nějakou šanci na výhru. Příští týden akorát tak přijdete o peníze.
Čísla do loterie: 14, 19, 21, 23, 32, 41

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Kozoroh patří mezi zemská znamení a charakterizuje je racionální a pragmatické myšlení. Jsou pilní, organizovaní, obezřetní, zodpovědní a pracovití. Milují pravidla, která i sami pomáhají vytvářet. Jsou pro ně zákonem a vyžadují jejich dodržování. Ke svému životu potřebují jistoty, které jim pravidla mají dodat. Velkou výzvou jsou pro ně chyby a omyly, které považují za neakceptovatelné. Jejich pocit zodpovědnosti je nutí nejprve věci nastudovat (milují návody a poučky všeho druhu), než se do nich pustí. Spontánnost je jejich další noční můrou. Na svůj život mívají „plán“ a jdou vytrvale za svým cílem (jen neradi z něj odbočují). Často mají „přirozené“ vojenské sklony a návyky. Myslí v grafech a číslech. Protože mají občas sklony k workoholismu, je dobré, aby do života přibrali odpočinek. Jako uvolňovací technika může dobře posloužit masáž, aromaterapie, případně jóga či dechová cvičení. Protože u nich je třeba preventivně pečovat o klouby, měli by se poohlédnout po přípravcích zaměřených na jejich zdraví (vhodné jsou ty, které pocházejí z mořských zdrojů, neboť je tělo lépe vstřebá). Pomůže i vitamín D3 spolu s vitamínem K2. Pokud jste v minulosti řešil/a nějaký zdravotní problém, v první polovině příštího týdne může nastat recidiva, což se týká i například alergie. Pro každý případ mějte po ruce léky a s návštěvou lékaře neotálejte. V práci to zbytečně nepřehánějte, svoji práci zvládnete vždy a tak si neberte i práci za někoho jiného. O víkendu bude dobré více odpočívat.
Čísla do loterie: 1, 4, 16, 18, 21, 24

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Vodnáři jsou velmi nekonvenční, plní nápadů a vizí (krásných) zítřků. Mívají originální životní příběh, vše fádní a konvenční je „nudí.“ Jsou přátelští, otevření, avšak citově neosobní. Nelpí na ničem a na nikom. Ve vztazích dávají extrémní volnost, často setrvávají ve velmi zvláštních partnerstvích. Se svými ex partnery udržují vřelý vztah i po rozchodu (což často naruší současný vztah). Umí se naladit na dav. Identifikují se v rámci celku či skupiny, kde se i realizují (často jsou to humanitární cíle). Slabým místem Vodnářů je nervová soustava. Mezi typické potíže patří nespavost. Mívají však i divoké živé sny, které jim klidný spánek znesnadňují. Díky svému „vizionářskému“ naladění mohou pociťovat osamělost a upadat do depresí, sebelítosti a samotářství: „Nikdo mě nechápe.“ Spolu s tím souvisí i jejich pocity chladu (často chodí v mikinách, trpí na studené končetiny a zimní sporty jim nepřirostly k srdci). Objevují se u nich také „zvláštní“ nemoci, které zamotají hlavu nejednomu lékaři. Překvapivě často mají úrazy elektrickým proudem či na motorce. Proto si dávejte příští týden (a nejenom nyní, ale stále) pozor na cestách. V polovině týdne vás může potrápit počítač nebo jiná elektronika. Víkend věnujte aktivnímu odpočinku, zkuste třeba práci na zahradě, jízdu na kole nebo nějakou turistickou akci.
Čísla do loterie: 6, 12, 22, 34, 36, 48

Ryby 20. 2. – 20. 3.
V tomto znamení najdeme snad nejvíce „zdánlivých“ podivínů, těch, co chodí jako tělo bez duše nebo denních snílků. Slabostí Ryb totiž je, že tento svět někdy vymění za svůj fantazijní. Pokud je někdo zklame, mohou se projevovat jako sklíčené, rozervané duše. Typické jsou pro ně různé neurózy, podrážděnost a depresivní projevy chování. Zrozenci Ryb by se měli naučit oddělovat svůj svět od toho okolního a nepomáhat všem „zatoulaným koťátkům,“ ať je to jejich příbuzný, dobrý přítel nebo náhodný známý. A pozor, malá miminka mají větší potřebu spánku, jinak se budí malátná, protivná a zmatená. 
Choroby Ryb bývají záhadné, stejně jako jsou ony. Mívají nejasnou příčinu nebo se prostě nechovají podle tabulek. Ryby by se měly zaměřit na svůj lymfatický systém, který bývá oslaben. S tím souvisí i tělní tekutiny a funkce tělesných žláz. Podobně na tom je jejich krevní oběh (riziko zvýšeného tlaku nebo srdeční arytmie), který způsobuje studené končetiny a slabší vitalitu. Velmi často se u nich objeví problém s chodidly a prsty na nohou (kuří oka, nateklé nohy, křeče, něco zapíchnuté v noze, naražené prsty, úrazy...). Opatrujte proto své nohy, dopřejte jim odpočinek, vhodnou obuv a pravidelnou péči. Od pondělí do středy se věnujte svému vzdělávání, budete to ještě potřebovat. Pokud hledáte jinou práci tak ve čtvrtek využijte všech možností, které se vám nabízejí. V pátek pozor na nervozitu, zachovejte klid, jinak vám nepůjde vůbec nic a budete ve stresu ještě více. O víkendu zkuste naplánovat setkání kamarádů nebo příbuzných. Moc času na ně v poslední době nemáte.
Čísla do loterie: 3, 10, 11, 26, 33, 48


Počasí Kladno

Předpověď počasí