Petra Jandu v USA opět doprovázel Kladeňák Jary. Bývalý tenista měl radost ze setkání s Martinou Navrátilovou

Kladenský zpěvák, kytarista a skladatel Jary Tauber se vrátil z USA, kde doprovázel frontmena Olympicu Petra Jandu na koncertech pro krajany.

Legenda české hudební scény pozvala Jaryho na svoje zahraniční turné počtvrté, tentokrát do New Yorku. Jary dostal prostor, aby svými písněmi otevřel koncerty v New York City a New Jersey. 
„Koncert v New Jersey byl více punkovej, v New York City zase více kultivovanější. Každopádně oba měly úžasnou atmosféru. Hity Olympicu prostě fungují,“ popisuje Jary vystoupení. „Byla pro mě čest, že jsem mohl zahrát na koncertech i svoje věci včetně nově připravovaného songu a mám radost, že lidé mě i moje písně dobře přijali. Navíc mě na pódiu doprovodila partnerka Anežka Fojtáchová, což je také příjemné zpestření oproti hraní s kapelou,“ dodává mladý muzikant. Ten se ve Státech potkal i s řadou zajímavých lidí. „Na koncertech jsem se seznámil například s uznávaným lékařem Bohdanem Pomahačem nebo třeba manželkou Miloše Formana Martinou. Měl jsem také možnost poobědvat s generálním konzulem nebo se setkat s tenisovou legendou Martinou Navrátilovou,“ uzavírá Jary výčet zážitků.

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí