Na co se můžete příští týden těšit?

V naší pravidelné upoutávce vám, našim čtenářům, nabídneme letmý výčet článků, které jsme pro vás na příští týden připravili. Byla by přece škoda, kdybyste přišli o zajímavé informace, rozhovory a fakta.

Procházku po příštím týdnu začneme jako obvykle pondělkem. Opět se můžete zúčastnit soutěže o dárkový divadelní voucher v hodnotě 500 Kč do kladenského divadla. Zavedeme vás do Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy Kladno na zajímavou fotografickou výstavu a představíme také Laru, psího nalezence (na snímku), který čeká na nové páníčky v útulku Bouchalka. A prozradíme, kde byla v Kladně otevřena v pořadí již 16. čerpací stanice a čím se liší od konkurence.

V úterý si přečtete o mysliveckém plese, který nabídne bohatou tombolu plnou lesní zvěře, a zavedeme vás do hospody FK Rozdělov. Futsalista David Muller se nám svěřil, že by si na divizi věřil a studentka Kristýna Hrenáková představí svoji zajímavou fotografii.

Ve středu naši pravidelní anketní účastníci zodpoví otázku, zda mají v Kladně oblíbenou restauraci. A dobrá zpráva - Jan Švambera se vrací opět do fotbalu.

Ve čtvrtek si přečtete rozhovor s Jaromírem Šilhanem, který realisticky hodnotí svoje síly a říká, že pokud Hostouň postupí do divize, bude ji hrát bez jeho aktivní účasti. A v pátek ředitel neoficiálního kladenského zoo Petr Starý čtenárům prozradí, co všechno v Čabárně žije a proč v nejbližším okolí často končí automobily ve škarpě.

Sobota přinese pozvánku na milou jazzovou sešlost a v neděli vám opět vědma Senten poodhalí, co přinese příští týden.

Příjemné čtení vám přeje Vaše Kladno.

- mar -

Video: MGA GREIF s.r.o.

 

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí