Týden vědmy Johany. Raci, čeká vás období harmonie!

Hvězdy a karty prý nelžou... Podívali jsme se proto společně s vědmou Johanou na to, co nás čeká příští týden.

Beran 21. 3. – 20. 4.
Beran je průbojný a zdravě soutěživý a to mu přináší v životě úspěchy. Na druhé straně je až příliš netrpělivý a tvrdohlavý, protože tyto vlastnosti jsou zkrátka jen jiným projevem toho, co je zároveň jeho předností. Příští týden to ale můžete s tou netrpělivostí poněkud přehnat. V pondělí vás čeká stres v práci, opakované a nevyřešené problémy kolegů vás doženou málem k nepříčetnosti. Budete chtít mít všechno hned v pořádku a ono to nepůjde, takže budete doslova vidět „rudě“. V úterý a ve středu vás budou v milostných a rodinných vztazích rozčilovat maličkosti, které nebudete schopni klidně vyřešit. Ve čtvrtek bude zlobit elektronika a počítače. O víkendu se situace uklidní a tak se můžete věnovat také sobě a svým koníčkům. Berani často trpí vysokým tlakem a problémy se zažíváním, protože se málokdy umí uvolnit a odpočívat. Ideální bylinkou je pro ně řebříček, ten umí nejenom zapůsobit na jejich tlak a zažívání, ale dodat klid i jejich mysli. Navíc jim bude dělat dobře i jeho nahořklá chuť.
Čísla do loterie: 4, 9, 25, 26, 37, 40

Býk 21. 4. – 20. 5.

Karty vám příští týden předpovídají skvělé schopnosti v oblasti obchodu a prodeje. Koupit či prodat luxusní byt, jachtu nebo třeba starobylý kredenc po babičce na nějakém internetovém bazaru, to vše bude pro vás hračkou. Bude to prostě týden rozumu a logického uvažování. Pokud na vás bude chtít někdo zapůsobit či udělat patřičný dojem, podaří se mu to jen díky tvrdým číslům a hmatatelný faktum. Ve čtvrtek si uspořádejte vztahy se sourozenci a širší rodinou. V pátek a v sobotu si dejte zvýšený pozor na krádeže, hrozí riziko, že přijdete nejen o peníze, ale i o nějaké cenné předměty. Zařaďte do svého programu co nejvíce pohybu a pobytu v přírodě, v opačném případě se můžete potýkat se zdravotními obtížemi trvalejšího charakteru, zejména bolestmi zad, celkovou únavou a obezitou. 
Čísla do loterie: 1, 16, 23, 25, 41, 44

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Pondělí a úterý - neodkládejte věci, které je nutné řešit, nepouštějte se do žádných finančních spekulací a pochybných nabídek snadného výdělku, nedopadlo by to dobře. Ve čtvrtek můžete očekávat bouřky v partnerském vztahu, bude dobré ujasnit si pravidla „hry“. Zaujměte jasný postoj a nenechte se nikým omezovat. O víkendu se můžete udobřit s někým z okruhu svých přátel, stejně tak jako potkat nové přátele. Prodloužené lázeňské či wellness víkendy jsou určeny právě vám. Je na čase změnit životní styl, abyste se cítil/a lépe. 
Čísla do loterie: 8, 11, 26, 30, 32, 49

Rak 22. 6. – 22. 7.
Budete-li si příští týden hledat nové místo, vyhněte se takovým pozicím, které vyžadují dravou soupeřivost, boj o první pozici není nic pro vás a stres se může negativně projevit na vašem zdravotním stavu. Celkově vás příští týden čeká období harmonie. Předchozí otřesy se už pomalu uklidňují a vy získáte čas zamyslet se nad dalším směřováním. Co se vztahů týká, snažte se méně mluvit a více naslouchat. Na dobré rady a inspirace můžete totiž narazit na každém kroku. Raci jsou mateřská znamení. Důležitá je pro ně rodina a zázemí, zaměřte se proto o víkendu především na svoji rodinu, děti, rodiče i prarodiče.
Pokud se přece jen budete cítit přetíženi, bude vás bolet žaludek nebo potřebujete zhubnout, zkuste kontryhel. Je to bylinka bylinek. Kontryhel lze použít například při nemocech žaludku, zánětech střev, plynatosti, průjmu a ledvinových kamenech. Díky svým protizánětlivým účinkům je používána při léčbě zánětů horních dýchacích cest, angínách, kožních zánětů, zánětů vaječníků a dalších zánětlivých onemocněních. Pro ženy je kontryhel zásadní bylinkou, kterou mohou užívat klidně preventivně každý den. Sáhnout po ní ale mohou i muži, neboť má výborné účinky na svaly a srdce. Kontryhel sice nemá žádné vedlejší účinky, přesto ho nelze doporučit každému. Pokud trpíte zvýšenou srážlivostí krve, anémií (kontryhel snižuje vstřebávání železa a jeho účinek) nebo máte naplánovaný chirurgický zákrok, tato bylinka není pro vás. Rovněž by se jí měly vyhnout těhotné ženy. 
Čísla do loterie: 2, 13, 20, 32, 45, 46

Lev 23. 7. – 23. 8.
Snažíte se, ale možná až příliš. Drobné úspěchy se sice dostavují, ale stojí vás to hodně sil. Trochu zpomalte a vyčkejte, jinak byste udělal/a příliš mnoho chyb, kterých se můžete vyvarovat. Více přemýšlejte o budoucnosti. Chaosem, který vás nyní obklopuje, se příliš netrapte. Vše se nakonec v dobré obrátí, a to i bez vašeho přílišného snažení. Dávejte si pozor na stresové situace, nemáte to nyní zapotřebí. V rodině vše vypadá dobře. Na co se ale můžete příští týden spolehnout je vaše skvělá paměť, takže nezabloudíte a trefíte do cíle i po tmě, bez mapy a navigace. V soutěži AZ kvíz budete excelovat. 
Lvi mají přirozené charizma a autoritu. Všechny vůdcovské pozice jsou pro ně ideální a umí si poradit v každé situaci. Jsou sebevědomí a přizpůsobiví. Velmi neradi se podřizují, ale o to víc umí motivovat ostatní lidi. Příští týden se bude dařit všem podnikatelům, vojákům, manažerům, kapelníkům, producentům a politikům. Ostatní povolání musí trochu zvolnit. Od středy až do neděle opatrně! Hrozí pády, zhmožděniny, zlomeniny a také popáleniny.
Čísla do loterie: 5, 12, 15, 22, 40, 42

Panna 24. 8. – 23. 9.
Věnujete se nyní své práci opravdu naplno, začalo se vám totiž konečně dařit a vaše snaha vám může přinést kýžené ovoce. Rozhodně ve své píli nepolevujte. Jste totiž na velmi dobré cestě za svým vysněným cílem. Osobní záležitosti ještě počkají. Bude proto lepší se namísto cukrování pod rozkvetlou třešní pustit do nevyřešených restů. Od středy do pátku stůjte pevně oběma nohama na zemi a nemalujte si vzdušné zámky. V tomto období by se nic z toho, co si vysníte, nepodařilo uvést do života. Raději se věnujte „přízemním“ činnostem, což může být vydělávání peněz, oprava domu či bytu nebo sebevzdělávání. Hoďte za hlavu myšlenky na to, co by mohlo být, kdyby… Svazuje vás to. Dávejte si pozor na své oči, je čas na nové brýle.
Čísla do loterie: 8, 14, 16, 23, 29, 43

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Příští týden nezačne asi moc optimisticky, můžete mít co do činění s nějakým zvířetem, které vám v první polovině týden může přinést chmurné myšlenky. Dejte pozor na nemoci nebo zranění domácího mazlíčka. Vyhýbejte se rozzlobenému psu od sousedů, který by vás nebo vašeho psího přítele mohl pokousat. Stejně tak se raději vyhněte pochybným inzerátům na případnou výhodnou koupi. Většinou jsou to podvodníci, kteří vám vnutí mluvícího papouška, který se ale doma bude chovat jako němá ryba. A pokud se vydáte náhodou příští týden někam do zoo, nebude na škodu držet se pro jistotu dál od výběhu lam a tchořů. Pokud nemáte žádného domácího mazlíčka, tak bude vhodné prohloubit své vztahy se všemi znameními zvěrokruhu, která mají zvířecí povahu (Ryby, Beran, Býk, Rak, Lev, Štír a Kozoroh). 
Váhy denně potřebují zaměstnávat hlavu, takže práce, kde se plní normální úkoly, je brzy začne nudit. Příští týden se bude dařit zejména diplomatům, soudcům, fotografům, architektům a hercům. Opatrnost se naopak doporučuje všem krejčím, modelkám a tanečníkům. Hrozí nemoci a úrazy.
Čísla do loterie: 1, 10, 13, 19, 30, 31

Štír 24. 10. – 22. 11.
Po finanční stránce na tom budete poměrně dobře, svojí práci a vydělávání peněz berete nesmírně vážně. Jste bystří a podnikaví a víte, jak peníze vydělat a udržet, ale také zmnohonásobit. Záleží vám na dobré životní úrovni a dovedete se o svůj majetek vzorně starat. V úterý jednejte uvážlivě při podepisování různých smluv, pozor na zbrklost. Od čtvrtka se nebojte požádat o zvýšení platu, vždyť si to zasloužíte. Budete-li mít nějaké kratší pochůzky uprostřed týdne, vezměte si dobrou obuv a hlavně nepospíchejte. Přivodit si totiž můžete zranění vlastní uspěchaností! To ale není jediný problém, mohou vás také pěkně potrápit bolesti zad. Při bolesti zad i při ischiasu můžete užívat tinkturu z pupenů topolu, pomáhá totiž při léčbě svalových křečí. Známé jsou i výborné účinky bělotrnu, který působí při zánětech nervů. Jedním z nejlepších přírodních prostředků při akutních bolestech zad je beze sporu tinktura z pupenů olše a na bolestivé stavy vrba. 
Čísla do loterie: 14, 21, 22, 29, 34, 35

Střelec 23. 11. – 21. 12.
Možná vám příští týden budete připadat, že se snad všichni okolo vás nakazili vzteklinou. Skoro každý rozhovor se totiž během několika minut zvrtne v hádku. Pořádně jiskřit to může ale i ve vašem partnerství, manželství, dokonce můžete mít pocit, že si na vás zasedli nadřízení, a s kolegy to také nebudete mít jednoduché. Vsaďte v následných sedmi dnech na jógu, uklidní vás a srovná vaši psychiku. Energii soustřeďte na druhou polovinu týdne. Určitě byste si neměl/a nechat ujít společenskou událost, která vám nejenže zprostředkuje nečekané setkání s někým z minulosti, ale seznámíte se zde s člověkem, který vám pootevře dveře k lepší kariéře, a když toho využijete, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Ve dnech víkendu nejezte nic, s čím nemáte zkušenost, zejména se vyhýbejte exotickým pochutinám!
Čísla do loterie: 4, 7, 15, 22, 34, 37

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Nedejte v příštím týdnu na sliby, pamatujte si, že právně je platná pouze podepsaná smlouva. Pokud se budete cítit unavení, relaxujte, ale nevztekejte se na svou drahou polovičku. Můžete být pořádně nepříjemní a i váš intimní protějšek má jenom jedny nervy. Ve druhé polovině týdne se vám bude dařit, je možné, že vám zaměstnavatel zvýší plat, pokud podnikáte, zaznamenáte vyšší zisky, a to se odrazí i na vaší náladě. Budete veselí, vtipní, prostě oproti počátku týdne nastane otočka o 180 stupňů. Počítejte s tím, že budete hodně jezdit, a uvědomte si, že k tomu potřebujete vozidlo v dobrém technickém stavu, pozor speciálně na brzdy. 
Kozorohové bývají nemocní spíše jako děti, s věkem se jejich imunita posiluje. Dospělým přesto často znepříjemňují životy kožní alergie a ekzémy. V případě kožní alergie je vynikajícím pomocníkem penízovka, která čistí nejen ekzematickou pokožku. Pozitivní vliv na léčbu alergie má kustovnice, jež zvyšuje imunitní odezvu organismu. Na některé typy ekzémů a zároveň na klouby příznivě působí štětka planá. Při kloubních potížích pomůže rakytník a pupeny z olše.
Čísla do loterie: 1, 5, 14, 29, 41, 49

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Jistě již delší dobu plánujete probrat menší i větší úkoly a vytvořit z nich pořádný seznam. Květen představuje ideální čas, kdy Vodnáři mohou roztřídit své touhy, snahy a předsevzetí do správných škatulek. Jistě uznáte, že mít na jednom lístku víkendový nákup, zmínku o narozeninách a třeba i telefonní číslo (jen proto že nebylo právě nic vhodnějšího na psaní), to není dobrý systém k organizaci. Takže příští týden plánujte, organizujte a archivujte.
Vodnář je idealista, kreativní člověk a svými originálními nápady a myšlenkami pomáhá ostatním lidem kolem sebe. Ale stinnou stránkou těchto vlastností je někdy až přílišná ztřeštěnost, snílkovství a nedotahování věcí do konce. Skutečným rizikem je ale pro vás jakákoli závislost, ať se jedná o alkohol, léky proti bolesti či na spaní, kouření nebo hazard, proto byste se měl/a těmto závislostem vědomě vyhýbat. Uvolnění a relaxaci vám přinese pobyt v přírodě, která všeobecně léčí a obšťastňuje
Čísla do loterie: 3, 14, 25, 28, 36, 43

Ryby 20. 2. – 20. 3.
Vaše láska se vytrácí jako mlžný opar. Pokud chcete zachránit vztah, pak zapojte harmonii a klid duše. Jestliže je vztah již nefunkční, nedrťte ho budoucími výhledy typu - bude zase krásně, zamilujeme se opět do sebe, atd. Není to kvalitní vyhlídka. Ryby jsou vnímavé, intuitivní, citlivé a často pomáhají svému okolí, ale na druhé straně jejich vnímavost k nespravedlnostem jim často přináší zbytečný smutek, trápení a potíže v životě. Nezvládnuté znamení Ryb může vyústit v pasivitu, plané snění, ovlivnitelnost a poddajnost, ale i k sebestřednosti, proradnosti, intrikám i záludným podvodům. 
Pracovně i finančně to půjde dobře. Od středy se ale více nadřou sportovci nebo sportovně založení lidé. Napilno budou mít i záchranáři (hasiči, zdravotníci, vojáci i policisté). Ve čtvrtek se bude dařit studentům u zkoušek nebo pohovorů. Vzhledem k tomu, že Ryby mohou často upadat do depresí nebo trpět různými zdravotními obtížemi souvisejícími s duševním napětím nebo alergiemi, může je povzbudit čarovná bezinka. Dobrá rada: choďte na vycházky tam, kde se vyskytují kaštany. Zvláště když kvetou, působí na vás silně regeneračně. Další stromy, které by neměly chybět ve vaší blízkosti, jsou vrba, tůje a hloh.
Čísla do loterie: 12, 19, 31, 34, 42, 49


Počasí Kladno

Předpověď počasí