Máte svou představu, co by mohlo fungovat v areálu bývalého hotelu LaPark?

Město Kladno v minulých dnech vyhlásilo další ročník architektonické soutěže Cena architekta Antonína Raymonda. Ta je určena studentům architektonických vysokých škol na území České republiky. Letošní téma je využití prostoru areálu bývalého LaParku. Máte vy svou představu, co by tam mohlo fungovat?

 

Fortunik

Milan Fortuník, trenér

ANO

Mně by se líbilo, kdyby tam znovu fungovala možnost ubytování a stravování, líbila se mi letní terasa, kam jsem si mohl sednout a něco si dát, když jsem se šel kolem projít nebo jsem tam přijel na kole. Zvláště ubytovacích kapacit je na Kladně stále málo.
 

 Hron

Tomáš V. Hron, herec

ANO

Nejsem si jistý, zdali mám stále aktuální informace, ale úmysl města, vybudovat tam domovy pro seniory, mi přijde jako skvělý nápad. Bude však nutné vyřešit otázku bezbariérové dopravy. Kdyby s tímto projektem vznikl i nějaký prostor pro trávení letního času, bylo by to dokonalé.

 

Šťastná

Michaela Šťastná, trenérka

ANO

Mohlo by tam vzniknout místo, kde by se konaly menší kulturní akce. Mně by se líbily například akce s tématem osobního rozvoje, zdravé výživy, ale i hudební akce. Miluji zvuk bubnů a didgeridoo.

 

 Landa

Ludomír Landa, ředitel

ANO

Uvítal bych gastronomické služby při sportovních aktivitách nebo procházkách, zejména od jara do podzimu. A protože je vlastníkem město, tak pro sociální využití, např. domov seniorů. Těchto zařízení nebude nikdy dost.  

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí