Kino Hutník promítá trhák podzimu: Film Karel

Celovečerní dokumentární film Karel přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta.

Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku a díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka, jaký se doposud široké veřejnosti, ani jeho skalním příznivcům, nenaskytl. Zároveň v něm nechybí Gottův nadhled a humor.
Tvůrci zachytili Karla Gotta nejen při jeho vystoupeních nebo při setkáních s fanoušky u nás i v Hamburgu, ale především v jeho domácím prostředí. Zpěvák odhaluje neznámé zákulisí koncertů, i svůj život s rodinou a soukromí, které si jinak snaží s pokorou a láskou chránit. Díky upřímné otevřenosti mohou diváci vidět autentický a jedinečný filmový portrét, plný nečekaných vzpomínek. „Náš film nesmí být nuda,“ říkal během natáčení režisérce, která využila i množství málo známých archivních materiálů.
Jestliže se v létě považovala za trhák česká komedie Prvok, Šampón, Tdečka a Karel, pak ji vzápětí přebil v návštěvnosti Zátopek a toho zase James Bond ve snímku Není čas zemřít. A jek si povede Karel? Podle provozovatelů kin bude absolutním trhákem letošního roku...
Nejbližší promítací dny a časy Karla
čtvrtek, pátek a sobota 17.15 a 20.00 hod.
neděle 14.00 a 20.00 hod.

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí