Kladno za sebou v atletice nechalo všechny kluby!

Nejvíce medailí, zvláště těch nejcennějších, získal na mistrovství republiky v atletice juniorů a dorostu klub A.C. TEPO Kladno.

V sobotu kladenští atleté vybojovali tři zlaté a tři stříbrné medaile. Držitelé zlata z prvního dne šampionátu, sprinteři Dvořák a Lamačová či dálkařka Vlková, přidali zlato i v neděli. Dvořák na dvoustovce v osobním rekordu (21.48 vteřiny), Lamačová na stovce a Vlková v dálce. Bilanci Kladna vylepšil mistrovským titulem překářkář Kulhánek.
Po sobotních kladenských stříbrech běžce Hřícha, kladivářky Holečkové a běžce Dražana, vybojovali v neděli druhá místa běžec Ullman a chodkyně Hlaváčová. Bronzy pro TEPO vyběhala štafeta na 4x100 metrů dorostenců a štafeta dorostenek na 4x400 metrů. V celkovém pořadí klubů má Kladno na první příčce nejvíce zlatých i stříbrných míst.