Ohlédnutí za derby

Bylo to adrenalinový zážitek. Derby, jak má být. I emoce z mnohých po zápase tryskaly, ale to už je jiná kapitola. Připomeňme si divizní zápas SK Kladno - Sokol Hostouň (2:1, góly Kroutil, J. Procházka - Tvrzník, 860 diváků) několika ohlasy a fotografiemi.

Jiří Hondl, šéf Sokola: Mně se náš výkon líbil, škoda jen nevyužitých šancí. Pořád se jako nováček divize učíme tuhle soutěž hrát.

Trenér Ivan Pihávek: Smekám před soupeřem. Za předvedený výkon svým klukům děkuji.

Radovan Kroutil, střelec úvodní branky: Hrál jsem se zraněným svalem na noze a jsem rád, že jsem vydržel docela dlouho. Zpočátku jsem před tolika lidmi v ochozech byl trochu nervózní. Derby jsem si ale hodně užíval, i když to kolikrát dost bolelo.

Bogdan Petrovič, brankář Sokola: Ten první gól jsem měl asi řešit jinak, ale druhý chytat nešel. Měli jsme i štěstí, ale taky jsme měli smůlu při zakončení, nebo při neodpískané penaltě.

Tomáš Vlasatý, obránce Sokola: V kotníku mám natržené vazy, tři týdny budu podle lékařů mimo hru. Ale věřím, že se na trávník vrátím už za čtrnáct dnů. Díky ale i za těch třicet minut na SK, kde jsem nastoupil po dlouhé době a moc jsem se na zápas těšil.

Michal Zachariáš, t.č. na marodce Sokola: Škoda, že jsme v prvním poločase hráli podle mě zakřiknutě. Druhý poločas už byl z naší strany velmi dobrý. Na body to, bohužel, nestačilo.

Jiří Veselý, stoper SK: Kdybychom dali třetí gól bylo hotovo, takhle jsme měli nervy zbytečně až do konce. Jsem rád, že konečně v Kladně přišli lidi na fotbal v takovém množství.

Tomáš Marek, záložník Sokola: Zvládli jsme hrát na tak velkém hřišti, jaký je na SK, škoda jen, že jsme dostali dva laciné góly.

Jaroslav Šíma, fanoušek SK: Prostě to bylo derby, to člověk nemůže čekat oslavu fotbalu. Ale jsem spokojený.

Jiří P. Pidrman, fanoušek a hudebník: Moje představy byly skoro naplněny. Krásné počasí, hodně lidí, hezké ženy a domácí vyhráli. Škoda jen promarněných tutovek, více gólů by bylo fajn. Z SK čišela větší zkušenost. Hostouň však na divizi určitě má.

melabrankar

Brankář Petrovič uznal, že to kladenští hráči dvakrát dobře trefili...

melabyvali

Bývalí spoluhráči opět na chvíli spolu - Tomáš Marek (v zeleném) a Honza Procházka

melajaromir

Jaromír Šilhan se po letech vrátil na lavičku u hřiště SK, ovšem tentokrát v dresu soupeře