Kladno ve dvanácti porazilo třetí ligu

Kladenský SK v přípravě na fotbalovou divizi přehrál v Srbech třetiligový Králův Dvůr 1:0 (0:0).

Kladenští, kteří se nadále potýkají s úzkým kádrem, byli vyrovnaným soupeřem a jako bonus si dokázali vytvořit zhruba sedm vyložených šancí. Po jednom břevnu v prvním poločase a jednom ve druhém proměnili ve druhém poločase v branku Čížkův samostatný únik. Hosté se na druhé straně marně pokoušeli probít přes dobře fungující obranný blok.

"Podrželi nás oba gólmani. Potěšil mě způsob naší hry. Jde o to, že to kluci odmakali po celých devadesát minut," chválil trenér SK Jan Pejša.

Ve středu by se Kladno doma mělo představit s Berounem.

Sestava SK: Vokoun, Tesař - Kalina, Abrham, Hanzlík, Čížek, Stříška, Růžička, V. Procházka (55. střídal Donát), Dejčmar, Richter, Kraus