Hostouň padla na penalty

Ve třetím kole ČFL prohráli hostouňští sokolové doma se Štěchovicemi po penaltovèm rozstřelu, když v základní hrací době zápas skončil 1:1 (0:0).

Domácí si nejprve museli srovnat mušku. Bránu postupně zaměřovali Kabele, Hájek, Vašák. Mezi tři tyče ani jednou balón neletěl.

Po obrátce hosté trefili břevno a v 64. minutě se ujali vedení po centru do vápna a diskutabilní pozici střelce. Emoce dvacet minut před koncem zvedla nedpískaná ruka hostí. Ovšem závěr byl pro domácí fanoušky jak z pohádky. Poslední střelou v nastaveni totiž krásně trefil vyrovnání Mařík.

Pokutové kopy jsou loterie a v ní si dnes na šťastnou planetu sáhli Štěchovičtí. Sokolové příští kolo prožijí historický okamžik. V neděli jedou na Strahov hrát proti Spartě. Utkání s rezervou rudých začne v 10.15.

Sestava Sokola: Kudrna - Vašák, Trapp, Dosoudil, Marek, Lohoyda, Vojtěšek, Kabele, Laušman, Zahranychnyy, Hájek (střídali ve druhém poločase Mařík za Vojtěška, Gajecký za Laušmana, Vegricht za Vašáka).

Diváků: 503

stechkniha

Při utkání šla na dračku novinka na knižním trhu o historii hostouňské kopané

stechdivaci

Návštěva utkání byla jako vždy v Hostouni velmi slušná. Diváci si užívali letní pohodičku