Kladno vzdorovalo poločas

Druhou porážku v řadě si připsali kladenští fotbalisté, když podlehli pražskému Motorletu 0:3 (0:1).

Pod rozhodcovskou taktovkou Lucie Šulcové se domácí fotbalisté vrhli na svého soupeře. O motivaci mají totiž postaráno, protože pražský klub společně s Hostouní stále pošilhává po postupu do ČFL. Kladenští fotbalisté ale dokázali se soupeřem sehrát v prvním poločase vyrovnanou partii a do kabin odcházeli pouze s jednobrankovým mankem.

Ve druhé půli však domácí přidali, navýšili náskok o další dvě trefy a připsali si již 9. vítězství v řadě. Kladenští, dohrávající soutěž už jen z povinnosti, se na vlastním trávníku rozloučí s letošní divizní sezonou již ve středu 13. června od 17.00 hod. proti Chomutovu.