Fotbalistky Švermova jedou na vítězné vlně

I ve druhém divizním utkání bodovaly fotbalistky Švermova naplno. Doma porazily ČFK Brňany 3:1 (2:0) a v součtu s pohárovým duelem si připsaly třetí vítězství v řadě!

V prvním kole Švermov zdolal nováčka Prague Raptors 1:0. "Výkon však nebyl přesvědčivý, dělali jsme chyby a přizpůsobovali se hře soupeře. Pravý opak však přineslo domácí utkání s Brňany. I přes několik absencí jsme postavili solidní tým, který dokázal dobře kombinovat, hrál v klidu, soupeři nic nedovolil a získal tři body! Dvakrát se trefila jarní posila Vaníková, která výjimečně nastoupila v útoku a hned zazářila. Na 3:0 zvýšila krásnou trefou z přímého kopu stoperka Cankářová a soupeř už jen v závěru korigoval na konečných 3:1," popsal duel švermovský trenér Roman Zeisl a dodal: "Po utkání bych rád pochválil všechny dívky a také fanoušky, kteří na nás chodí ve stále větším počtu, a to je super!

Cílem týmu je umístit se do 4. místa, ale švermovský kouč ví, že přijdou mnohem těžší zápasy. Například s Mělníkem, který na domácí půdě odehraje Baník 23. září ve 14.00 hodin. 

TJ BANÍK ŠVERMOV - ČFK BRŇANY 3:1 (2:0)

Branky: Denisa Vaníková 5´, 27´, Bára Cankářová 54´

TJ: Valuchová - Pokorná, Cankářová, Hoffmanová, Dorážková -- Landová, Slámová "C", Marešková, Drmlová -- Vaníková, Hejtmanská

"Opakovaně" střídaly: Holasová, Volavková

Nejlepší hráčky: 1) Bára Cankářová 2) Kamila Slámová 3) Karolína Pokorná

Diváků: 55 

- red -

 

 

 

 

 

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí