Kubík míří do Číny

Proč nehraje? Má problémy se zraněním? Tyhle otázky ohledně útočníka Rytířů Adama Kubíka se s postupující baráží omílaly stále dokola. 

Co vám tedy bylo?
Nebyl jsem zraněný ani nemocný, jenom jsem nepodával výkony, které se ode mne čekaly. Po porážce doma s Pardubicemi jsem vypadl ze sestavy. Kluci pak hráli parádně, takže už u toho zůstalo.

Tělo je tedy v pohodě, co psychika?
Ta byla horší. Celou sezonu to z mé strany nebylo úplně stoprocentní. Věřím, že už to bude dobré. Přitom začátek sezony jsem měl podle mého hodně dobrý. Zlomilo se to až začátkem prosince, kdy se mi přestalo dařit. Asi jsem na sebe kvůli tomu začal až příliš tlačit a byl jsem k sobě možná příliš kritický. Pak jsem nevěděl, jak se z toho dostat. 

Jak se cítíte v současné době?
Mrzí mě, že jsem nebyl součástí týmu, který vybojoval extraligu. Fandil jsem každý zápas a  jsem za extraligu v Kladně strašně rád. 

Budete hrát extraligu v dresu Kladna?
V tuhle chvíli nevím. Čekám na vyjádření Kladna. Pak se uvidí. Řeší to můj agent. Já si s tím nechci motat hlavu. Co přijde, to přijde. Jsem zvědavý, kam budou mé kroky směřovat. Chci vyhrávat ať za Kladno, nebo jinde. Teď letím s juniory hrát do Číny. Smlouvu s Kladnem mám do konce dubna, takže bych rád co nejdřív měl jasno. 

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí