Rytíři vzali Motoru všechny body

Kladenští porazili na svém ledě HC Motor České Budějovice 4:2 (0:1, 2:1, 2:0).

Do zápasu vstoupili lépe hosté. Hráli tvrdě a Rytíře nepouštěli k velkým šancím. I jako první se radovali, když jim rozhodčí uznali vstřelenou branku z brankoviště. Domácí se pokoušeli vyrovnat, ale bez výsledku.

V úvodu druhé třetiny domácí vyrovnali a vzápětí se Kubík postaral o vedení Kladna. Poté v přesilovce hostí srovnal stav Pavlín. Další gól už fanoušci v protřední části zápasu neviděli.

V poslední dvacetiminutovce překonal Kváču Rytíř Strnad. Domácí se tlačili na branku Motoru a jeho hráči se nechali vyprovokovat a faulovali. V závěru třetiny ujel Budějovicím Redlich, který branku neminul. Hosté vyzkoušeli hru bez brankáře, ale bez úspěchu.

Další zápas odehrají Rytíři v sobotu 14. 10. na ledě HC Jestřábi Prostějov (17 h.).

Branky a nahrávky: 25. J. Kloz (J. Lorraine, P. Machač), 27. A. Kubík (M. Kehar, R. Přikryl), 43. J. Strnad (A.Kubík, P. Štindl) 58. T. Redlich (M. Kehar, M.Matula)  - 6. V. Dostálek, 33. Ž.Pavlín (M. Čermák)

Rytíři Kladno: Kopřiva (Cikánek) – Kehar, Štindl, Hořava, Matula, Štich, Lenďák – Strnad, Přikryl, Kubík – Zikmund, Svedlund, Lorraine – Kloz, Machač, Tůma – Redlich, Kaut, Kružík.

HC Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, Marcel, Kutlák, Vrablík, Pavlin, Pýcha – Čermák, Pajič, Nedorost – Dostálek, Galamboš, Květoň – Crowder, Toman, Heřman – Šulek, Doktor, Marek.

Diváci: 2003

Nikola Kroupová

 

motorlendak

Po tvrdém nárazu Lenďáka ledovali


Počasí Kladno

Předpověď počasí