Hokejistky ladily formu na Živohošti

Stará Živohošť opět poskytla zázemí pro soustředění ženského týmu HC2001 Kladno. 

Rekreační areál díky svým možnostem i nabídce provozovatele poskytuje nejen špičkovou relaxaci, ale i sportovní vyžití. "Na Živohošti jsme absolvovali třetí soustředění a holky jsou nadšené. Provozovatel areálu nám vychází maximálně vstříc. Všechno, co potřebujeme k nabrání fyzičky i k odpočinku, je v malém okruhu prakticky na jednom místě. Okolí využíváme k výjezdům na kole, chodíme na vodu, hrajeme volejbal, využíváme perfektní plochu kurtu a nesmím při výčtu superlativ zapomenout na skvělé jídlo," usmívá se při vzpomínce na Starou Živohošť šéf klubu Pavel Novák. 

Přes dvacet sezon má za Kladno odehraných slavná česká hokejistka Marcela Pavelcová, současná vedoucí družstva. "Ještě jsem brusle na hřebík nepověsila a po soustředění, které bylo výborné, si zahraji další sezonu. Na Živohošť jezdíme rády, protože tenhle areál splňuje všechny naše požadavky. Navíc to z Kladna není ani moc daleko a ubytování je tam ideální," doplňuje sestra mistra světa z roku 2010 Ondřeje Pavelce. 

Družstvo žen si na nedostatek hráček i díky své bohaté tradici stěžovat nemůže. "V příští sezoně chceme umístění do třetího místa. Díky městu Kladnu máme na stadionu vytvořené podmínky pro tréninky i zápasy," dodává Novák. Tým vyjede na led poslední týden v červenci a zhruba po třech týdnech čeká ženy, podle současného rozpisu, i několik mezinárodních utkání. 

Jan Murárik

hokejhracky

Hráčky pronikly do tajů nohejbalu

hokejpavel

Pavel Novák areál po všech stránkách chválí

hokejspolecne

Společné foto s Ondřejem Pavelcem, který se na Staré Živohošti zastavil na otočku


Počasí Kladno

Předpověď počasí