Vít Heral: Přijďte dnes besedovat s Rytíři

Hokejoví Rytíři Kladno zvou nejen všechny své příznivce na besedu s trenéry a hráči prvního mužstva. Uskuteční se dnes večer (18.00) v restauraci Zimák na ČEZ stadionu, domovině prvoligového týmu. Besedu organizačně povede populární tiskový mluvčí klubu Vít Heral. 

Kdo se besedy s veřejností za tým zúčastní?
Všichni tři trenéři Jindřich Lidický, David Čermák, Jan Kregl a za hráče Jakub Strnad s Petrem Hořavou. Lidé se mohou ptát na vše kolem hokeje. 

Základ většiny otázek se patrně bude týkat hráče i majitele klubu Jaromíra Jágra...
To si nemyslím. Na tato setkání chodí převážně fanoušci klubu jako takového a ne jenom Jaromíra Jágra (usmívá se). Dnešní setkání není pouze o Jaromíru Jágrovi.

Je striktně daný čas, kdy besedu ukončíte?
Není. Skončíme, až lidé budou mít pocit, že probrali všechna témata, která je kolem áčka zajímají. Samozřejmostí je soudek piva Bakaláře zdarma, který jsme pro ně tradičně přichystali. 

Klub pro fanoušky každou sezonu připravuje spoustu parádních akcí na různá témata. Bylo vzdání pocty prvním kladenským mistrům ligy minulou sobotu před utkáním s Českými Budějovicemi vrcholem této sezony?
Celá sezona se nese ve znamení prvního titulu získaného v sezoně 1958/59. Ano, pozvání žijících mistrů a vzdání holdu před plnými ochozy byl vrchol oslav. Děkujeme, že si fanoušci našli v tak významnou událost cestu na kladenský stadion a téměř ho vyprodali. Je vidět, že jim historie klubu není lhostejná, že jsou mezi námi stále patrioti kladenského hokeje. Sportovní vrchol sezony nás, věřím, ještě čeká. 

-red-

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí