Současné trendy i nadčasová klasika aneb novinky v CENTRUM Koupelny

Jaro znamená rozkvět nejen v přírodě, ale zpravidla i ve stavebnictví. Právě touto dobou se konají všechny prestižní stavební veletrhy u nás i v zahraničí, kde se výrobci snaží prezentovat své novinky, které reagují na současné trendy. Tyto trendy samozřejmě pečlivě sledujeme a snažíme se vybrat pro naše zákazníky to nejzajímavější. V této chvíli vám tedy můžeme na naší prodejně prezentovat tři zbrusu nové kóje reagující na současné trendy.

Ve spolupráci s firmou UBC jsme připravili novou výstavní kóji Nairobi. Čeká na vás v ní spoustu zajímavých designových a funkčních řešení. Jedná se o luxusní lesklé velkoformátové obklady v nesmrtelné imitaci mramoru v šedých tónech a formátu 31,6 x 63,2 cm. To vše za velmi příjemné ceny 599 Kč/m2, v případě plastických dekorů potom za 620 Kč/m2. Zajímavostí je zajisté i vanička z litého mramoru v dekoru kamene se skrytým sifonem. Vanička je poté osazena zástěnou Gelco Fondura se SOFT CLOSE dorazem a povrchovou úpravou skla COATED GLASS.

Již klasikou by se dal nazvat i stále populárnější patchwork, který se promítá do další série, tentokrát připravené ve spolupráci s firmou Lasselsberger v rámci RAKO novinek 2017, série Up. Obklady jsou dostupné ve dvou formátech, oblíbených 20 x 40 a 30 x 60. Základy jsou dostupné v pěti barevných variantách v lesklém provedení. Tyto základy lze libovolně kombinovat s množstvím dostupných dekorací. My jsme se rozhodli právě pro stále oblíbenější dekor patchwork, který kombinuje barvy série Up. Jako dlažbu lze využít klasické čtvercové formáty, nebo jako v našem případě dlažbu Faro v imitaci dřeva.

Třetí novou kójí, opět od české značky RAKO, je série Base v moderním formátu 30 x 60 a světle béžové barvě. Obklad je doplněný dekorem v designu dřevěných lamel a reliéfní listelou. K dispozici je i mozaika ve formátu 5 x 5. S dřevěným dekorem skvěle koresponduje dlažba ze série Faro v imitaci hnědého dřeva. Série Base potěší jak zastánce klasiky, tak stoupence moderního minimalismu.

Nejčerstvější novinkou jsou poté luxusní dlažby Extra značky RAKO v exkluzivních skutečně velkoplošných formátech 80 x 80 a 40 x 80, ty v sobě kombinují osvědčenou technologii slinuté dlažby s moderním digitálním tiskem, který tvoří matný saténový povrch při zachování nejlepších vlastností a charakteristik slinutých dlažeb.

Přijďte se sami podívat do prodejny v ulici Ke stadionu 1938 v Kladně kam a jak se ubírají nové směry v keramice, troufáme si tvrdit, že budete příjemně překvapeni.

- ck -

koupelna2

koupelna

koupelna2

koupelna3

koupelna3

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí