MOL Cup. Kladno sehrálo zápas snů a má silného sponzora

SK Kladno vs. Slovan Liberec 0:2 (0:0). Z Liberce šel před zápasem na Kladně strach, ovšem úplně zbytečně. Kladno předvedlo fotbal, na který se musí fanoušci těšit!

Na trávníku se odehrával zápas na úrovni špičky třetí ligy. Domácí hráli za hranicí svých možností, hosté zklamali. Jejich kvalita jen probleskovala, jejich naděje na góly dlouho mařil fantastickými zákroky brankář Cimrman. Liberečtí i po změně stran pokračovali ve výkonu, který jim od prvních minut duelu domácí tým dovolil. Kladno dál aktivně napadalo, všech deset hráčů v poli dřelo a třeba veterán Folprecht na nás působil, že má někde pod dresem schované druhé plíce... Od sedmdesáté minuty si Slovan chvílemi musel bránit odkopy z vápna. Takovou chuť a drzost měli domácí ligisty pokořit! Ti se v závěru utkání přeci jen dostali do vedení, když do sítě dostali odražený balón. Poté si postup pojistili.
Kladno čeká v sobotu derby ve Hřebči (10.15 hod.) Dokáže z hlavy dostat dnešní oslavný potlesk stovek diváků v ochozech? Každopádně se mu blýská na lepší časy. Vedení klubu se totiž domluvilo na ekonomické spolupráci s významným kladenským podnikatelem Miroslavem Zadákem.

Sestava SK: Cimrman – Borák, Rendla, Hrubeš, Kolářský, Houha, Folprecht, Pihrt, Hampl, Eichler, Šnobl (Vokoun, Blažek, Šíma, Holub, Pospíšil, Kafka, Král).
Sestava Slovanu: Bačkovsý – Mikula, Višinský, Červ, Hudák, Horský, Preisler, Polyák, Kulenovič, Prebsl, Pourzitidis (Govaers, Tupta, Doumbia, Penner, Okoh, Ahmad, Vliegen).
Diváků: 1810.

Jan Murárik

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí