Michal Dyml: Pan Zadák vidí v SK velký potenciál oslovit veřejnost

Od nástupu sportovního manažera Michala Dymla do kladenského SK se v klubu dějí věci roky předtím nevídané. Po výrazném posílení prvního týmu v divizi přivedl tento týden zásadního sponzora.

Přivedli jste Miroslava Zadáka, známého milovníka i podporovatele sportu a hlavně silného podnikatele. Jak se vám podařilo jej přesvědčit, že by měl do fotbalu v SK investovat své peníze?
Snažili jsme se pana Zadáka získat na kladenské srdce i na to, že jeho bratr za Kladno hrával. Doufám, že náš pohárový výkon proti ligovému Liberci jej přesvědčil o správnosti svého rozhodnutí. Domluvili jsme se s jeho společností Att Investments na delší spolupráci. Viděl, že na náš zápas přišly skoro dva tisíce lidí, že máme velký potenciál oslovit veřejnost. Chceme dostat SK tam, kam patří. Divize to rozhodně není!

V čem jeho investice pomohou v současné době?
Přestupový trh je do zimy uzavřený, tak se v současnosti bavíme o materiálních tématech. Do rozpočtu nám díky panu Zadákovi přišlo hodně peněz, ale musím zdůraznit, že město Kladno zůstává náš největší podporovatel.

Kdy uvidíme u prvního týmu pomoc po materiální stránce?
První, co fanoušek okamžitě uvidí, bude výrazná reklama na dresech. V zimě zapracujeme na přestupovém trhu. Partnerů není nikdy dost a my musíme dál pracovat každý den, abychom jich do klubu přivedli co nejvíc.

Jan Murárik

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí